Limitovaná akce - ke každému zakoupenému dětskému kolu od nás obdržíte jako dárek Fidget Spinner v hodnotě 99,-Kč zdarma!

Italská společnost Dino Bikes s.p.a. se zabývá vývojem, výrobou a prodejem dětských kol již od roku 1920. Díky stoletým zkušenostem s výrobou dětských kol a neustálým inovacím se postupně vypracovala z malé rodinné firmy v předního evropského výrobce dětských kol. Cílem společnosti je vyvíjet inovativní produkty, které budou úspěšné v celosvětovém měřítku.

Společnost zakládá svoji firemní kulturu na úctě k tradici, spolehlivosti, pečlivosti, poctivosti a dalších kvalitativních vlastnostech, které významně přispěly k jejímu růstu a rozvoji. Ve svém poslání vyrábět kvalitní, bezpečné a designově atraktivní produkty odráží Dino Bikes společné hodnoty těch nejúspěšnějších italských firem.

Portfolio produktů Dino Bikes je dnes opravdu široké a pokrývá celé období výuky jízdy na kole. Dino Bikes nabízí kola jak pro nejmenší děti, které se poprvé seznamují s jízdou na kole, tak i pro větší děti, které již mají základní zkušenosti s jízdou na kole a mohou se dále zdokonalovat.

Bezpečnost a kvalita je u kol Dino Bikes na prvním místě. Dětská kola Dino Bikes jsou testována a certifikována podle nejpřísnějších evropských bezpečnostních norem. Oddělení kontroly kvality pečlivě sleduje každý produkt po celou dobu výrobního procesu, od kontroly kvality nakupovaných komponent, přes kvalitu procesu lakování až po montáž, balení a skladování finálního produktu. Jednotlivé procesy jsou zaměřeny i na ty nejmenší detaily, což je typickým znakem dokonalých italských výrobků, které jsou celosvětově respektované.

   

Kombinace kvality s italským designem dělá kola Dino Bikes opravdu jedinečnými. Zvláštní pozornost je věnována současným trendům při výběru barevných kombinací i oblíbených licenčních značek, jako jsou například Barbie, Hello Kitty, Frozen, Sofie První, Spiderman, Captain America, Cars, Požárník Sam, Mašinka Tomáš, Minnie a mnoho dalších.